kalmark131647.png
kalmark13439.png

Protect Sápmi bruker språkene samisk, norsk, svensk og engelsk

Stiftelsen har medarbeidere flere steder i Sápmi

gutt.png
kalmark13395.png

Hvordan komme i kontakt med Protect Sápmi?

Stiftelsen har medarbeidere flere steder i Sápmi.

 

Daglig leder Ristin Rávná Johnsdatter Eira

E-mail: ristin.r.eira@protectsapmi.com
Mobil: +47 99 49 51 13
Kontorsted: Karasjok

 

Seniorrådgiver Anders Johansen Eira

E-mail: anders.eira@protectsapmi.com
Mobil: +47 97 67 83 39
Kontorsted: Kautokeino/Alta

 

Seniorrådgiver Svein Ole Granefjell

E-mail: svein.ole.granefjell@protectsapmi.com
Mobil: +47 41 23 72 80
Kontorsted: Røros, Norge

 

Seniorrådgiver Isak Henrik Eira

E-mail: isak.henrik.eira@protectsapmi.com
Mobil: +47 93204367
Kontorsted: Kautokeino/Kvænangen

 

Seniorrådgiver Anders Blom
E-mail: anders.blom@protectsapmi.com
Mobil: +46 705144480
Kontorsted: Umeå, Sverige

 

GIT-ingeniør Per Olav Sara

E-mail: per.o.sara@protectsapmi.com
Mobil: +47 41 27 81 75
Kontorsted: Ballangen